|
|
Tabliczka przystankowa wygenerowana z "Elektronicznego systemu informacji i wsparcia przedsiębiorców w zakresie pasażerskiej komunikacji samochodowej". Administrator systemu: Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji, 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144 (www.pigtsis.pl) |
|
Data: 20 kwietnia, godzina 11:37 |
|
Rozkład jazdy: Działoszyn, Plac Wolności
|
Odjazd do |
Przez |
Godziny odjazdu i rodzaj kursu |
|
|
|
|
|
Częstochowa, d.a. ul. Wolności |
Popów, Miedźno |
08.191) |
|
|
|
|
|
|
|
Kleszczów, SOLPARK (G-41) |
Rząśnia |
06.502) |
|
|
|
|
|
|
|
Kolonia Chorzew |
Siemkowice |
06.523) |
07.002) |
12.024) |
15.182) |
|
|
|
|
|
|
|
Krzeczów, Centrum - 486/29/32 |
Mokre |
15.392) |
|
|
|
|
|
|
|
Krzeczów, Centrum - 486/29/32 |
Szczyty |
04.585) |
05.434) |
06.354) |
06.592) |
08.034) |
09.384) |
12.485) |
14.154) |
14.311) |
15.584) |
17.332) |
20.585) |
|
|
|
|
|
|
|
Łódź, d.a Łódź Kaliska |
Pabianice |
|
|
|
|
|
|
Łódź, d.a Łódź Kaliska |
Pajęczno, Łask |
06.596)V |
|
|
|
|
|
|
|
Pajęczno, Dw. PKS/1 Maja |
Siemkowice, Chorzew-Kolonia |
07.002) |
|
|
|
|
|
|
|
Pajęczno, Dw. PKS/1 Maja |
Trębaczew, Dylów Rządowy |
06.052) |
06.502) |
06.596)V |
07.022) |
07.045) |
07.297) |
07.292) |
09.002) |
10.244) |
10.582) |
12.082) |
15.045) |
15.252) |
16.244) |
16.302) |
18.044) |
23.045) |
|
|
|
|
|
|
|
Pajęczno, Cmentarna |
Siemkowice, Chorzew-Kolonia |
15.182) |
|
|
|
|
|
|
|
Siemkowice, Centrum |
|
06.523) |
07.482) |
12.024) |
14.232) |
15.182) |
|
|
|
|
|
|
|
Siemkowice, Centrum |
Chorzew |
07.002) |
|
|
|
|
|
|
|
Siemkowice, Centrum |
Pajęczno |
06.596)V |
|
|
|
|
|
|
|
Sieradz, d.a. / ul. Jana Pawła II |
Wieluń, Ostrówek |
|
|
|
|
|
|
Trębaczew, Kościół |
|
06.052) |
06.502) |
06.596)V |
07.022) |
07.045) |
07.297) |
07.292) |
09.002) |
10.244) |
10.582) |
12.082) |
13.302) |
15.045) |
15.252) |
16.244) |
16.302) |
18.044) |
20.044) |
23.045) |
|
|
|
|
|
|
|
Wieluń, d.a. Staszica 49 |
Krzeczów |
04.585) |
05.434) |
06.354) |
06.592) |
08.034) |
09.384) |
12.485) |
14.154) |
14.311) |
17.332) |
20.585) |
|
|
|
|
|
|
|
Wieluń, d.a. Staszica 49 |
Parzymiechy, Załęcze Małe |
|
|
|
|
|
|
Załęcze Małe, skrz. |
|
08.212) |
12.212) |
14.372) |
16.312) |
|
|
|
|
Legenda |
|
|
1) |
nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII; nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII; |
2) |
kursuje w dni nauki szkolnej dla województwa łódzkiego; |
3) |
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt; nie kursuje w Wielką Sobotę oraz dniach 24 i 31.XII; |
4) |
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; nie kursuje w dniach 24 i 31.XII; nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała; |
5) |
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt; nie kursuje w dniu 24 i 31.XII; nie kursuje w piatek po Bożym Ciele |
6) |
nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII; nie kursuje w dniach 24 i 31.XII; |
7) |
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; nie kursuje w dniach 24 i 31.XII; |
|
|