|
|
Tabliczka przystankowa wygenerowana z "Elektronicznego systemu informacji i wsparcia przedsiębiorców w zakresie pasażerskiej komunikacji samochodowej". Administrator systemu: Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji, 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144 (www.pigtsis.pl) |
|
Data: 29 marca, godzina 12:50 |
|
Rozkład jazdy: Pajęczno, Dw. PKS/1 Maja
|
Odjazd do |
Przez |
Godziny odjazdu i rodzaj kursu |
|
|
|
|
|
Biała, PKP |
|
07.201) |
|
|
|
|
|
|
|
Biała, PKP |
Wręczyca |
07.071) |
13.251) |
14.252) |
14.253) |
14.254) |
14.255) |
14.301) |
15.056) |
|
|
|
|
|
|
|
Brudzice, Wieluńska (3509/01/02) |
Sulmierzyce |
15.351) |
|
|
|
|
|
|
|
Działoszyn, Plac Wolności |
Dylów Rządowy |
04.407) |
06.301) |
07.301) |
07.458) |
08.001) |
09.208) |
12.001) |
12.307) |
14.051) |
15.201) |
15.408) |
16.101) |
16.141) |
20.407) |
|
|
|
|
|
|
|
Kleszczów, SOLPARK (G-41) |
Rząśnia, Sulmierzyce |
07.071) |
|
|
|
|
|
|
|
Kleszczów, SOLPARK (G-41) |
Sulmierzyce |
14.451) |
|
|
|
|
|
|
|
Kolonia Chorzew |
Siemkowice |
14.301) |
|
|
|
|
|
|
|
Krzeczów, Centrum - 486/29/32 |
Działoszyn |
04.407) |
07.458) |
09.208) |
12.307) |
15.201) |
15.408) |
20.407) |
|
|
|
|
|
|
|
Krzeczów, Centrum - 486/29/32 |
Mokre |
06.351) |
|
|
|
|
|
|
|
Łódź, d.a Łódź Kaliska |
Zelów |
07.149)V |
|
|
|
|
|
|
|
Patrzyków |
|
06.301) |
14.252) |
14.254) |
14.253) |
14.255) |
15.056) |
|
|
|
|
|
|
|
Radomsko, Dworzec PKP, PKS (P,N) |
Nowa Brzeźnica, Radziechowice Pierwsze |
06.201) |
|
|
|
|
|
|
|
Rusiec, Centrum |
Kiełczygłów |
|
|
|
|
|
|
Siemkowice, Centrum |
|
|
|
|
|
|
|
Siemkowice, Centrum |
Chorzew |
14.301) |
|
|
|
|
|
|
|
Siemkowice, Centrum |
Działoszyn |
|
|
|
|
|
|
Wieluń, d.a. Staszica 49 |
Działoszyn, Krzeczów |
04.407) |
07.458) |
09.208) |
12.307) |
20.407) |
|
|
|
|
|
|
|
Wieluń, d.a. Staszica 49 |
Parzymiechy, Załęcze Małe |
|
|
|
|
|
|
Wieluń, d.a. Staszica 49 |
Siemkowice, Krzeczów |
06.351) |
|
|
|
|
|
|
|
Wieluń, d.a. Staszica 49 |
Siemkowice, Osjaków |
12.301) |
|
|
|
|
|
|
|
Załęcze Małe, skrz. |
Działoszyn |
|
|
|
Legenda |
|
|
1) |
kursuje w dni nauki szkolnej dla województwa łódzkiego; |
2) |
kursuje w poniedziałki w dni nauki szkolnej w województwie łódzkim; |
3) |
kursuje w czwartki w dni nauki szkolnej w województwie łódzkim; |
4) |
kursuje w środy w dni nauki szkolnej w województwie łódzkim; |
5) |
kursuje w piątki w dni nauki szkolnej w województwie łódzkim; |
6) |
kursuje we wtorki w dni nauki szkolnej dla województwa łódzkiego; |
7) |
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt; nie kursuje w dniu 24 i 31.XII; nie kursuje w piatek po Bożym Ciele |
8) |
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; nie kursuje w dniach 24 i 31.XII; nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała; |
9) |
nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII; nie kursuje w dniach 24 i 31.XII; |
|
|